☎ Telefon: +420 725 367 422✉ Email: prodejna@omniasport.cz Otevírací doba: Po–Pá: 10:00–17:00

  

 

  

 Jsme český výrobce.

Veškeré oblečení, které si zákazník objedná, je vyráběno v našem výrobním závodě o rozloze 1000 m² ve Svitavách.

K produkci zboží používáme pouze evropské certifikované materiály. 

 

 

 

VÝROBA NA BÁZI SUBLIMAČNÍHO TISKU

SUBLIMACE → tedy zabarvení sublimačních vláken materiálu.

100% kvalita tisku – naše produkty vyrábíme pomocí sublimačního tisku, což je nejkvalitnější způsob tisku na textil. Nelze ho snadno seprat ani odstranit za běžných podmínek. 

Sublimační tisk se řadí mezi přenosové technologie a jeho podstata spočívá ve využití fyzikálních jevů. Tím prvním je schopnost speciálního sublimačního inkoustu, který je nanášen na přenosový papír, okamžitě změnit své skupenství z pevného na plynné. Druhý jev souvisí s vlastností polymerů v sublimační vrstvě, kde díky zahřátí materiálu dojde k uvolnění jejich stuktury a k otevření mikro pórů.

Jinými slovy... vybraný design se při transferu v termolisu přenese ze speciálního dvouvrstvého papíru na materiál tak, že se pigment rozptýlený v plynu dostane mikro póry do struktury materiálu a po ochlazení je fixován uvnitř hmoty. Při teplotě cca 170 °C pak dochází k samotné sublimaci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Omniasport (https://www.omniasport.cz/)

JOMA TOP FLEX 2001 TURFY PÁNSKÉ 45

«
JOMA TOP FLEX 2001 TURFY PÁNSKÉ 45

Doprava zdarma nad 999 Kč

Rychlé dodání

Možnost dobírky

Snadná výměna a vrácení zboží

 

Prodej ukončen

Popis

JOMA TOP FLEX 2001 TURFY PÁNSKÉ - ČERNÁ, ČERVENÁ
Turfy Joma TOP FLEX 2001 pro sezónu 2020/21. Celokožená obuv s prošitou špičkou vycházející z modelu sálovek TOP FLEX s podrážkou turf, které jsou vhodné na tvrdé přírodní povrchy a především na umělou trávu.
Turfy jsou vyrobeny z pravé kůže, díky čemuž jsou velmi odolné a vydrží. Extrémní pohodlí díky technologii TOP FLEX, která dělá botu hodně ohebnou a pružnou ve špičce. Bota si i přes tlumení zachovává svoji pevnost. Řada Joma TOP FLEX získává nejlepší hodnocení z celého světa. Jemná kůže se přizpůsobí tvaru nohy a umožní tak dokonalou kontrolu míče. Při výrobě byla použita technologie PROTECTION na špičce, která zvyšuje odolnost a stabilitu při nárazu. Předtvarovaná stélka EVA, která se přizpůsobuje tvaru nohy. Podešev TURF PHYLON je vyrobena z předtvarovaného materiálu Phylon 45. Je rozdělena na dvě hustoty, měkčí na špičce a tvrdší ve středu chodidla. Technologii PULSOR je tlumicí systém obsahující gel, který absorbuje nárazy. Tvar podešve obsahuje řadu ohybných linií, které používají technologii Flexo. Zahrnuje také systém ROTATION, geometrickou strukturu umístěnou na podrážce, která pomáhá při rotaci na špičce. Podešev vyrobená technologií DURABILITY, která díky své vysoce odolné gumě zpomaluje opotřebení a prodlužuje životnost boty.