☎ Telefon: +420 725 367 422✉ Email: prodejna@omniasport.cz Otevírací doba: Po–Pá: 10:00–16:00

Kategorie
Kategorie

Zahřejte se s Merinem! ❄

Nepodceňujte zimu a pořiďte si naše termoprádlo z ovčí vlny australských Merino ovcí, které vás perfektně zahřeje.

V nabídce máme také další přírodní materiály, které mají přirozenou termoregulační schopnost.

 

 

 

 

 

 

 

 

Omniasport (https://www.omniasport.cz/)

O nás

Jsme česká firma z malého města Svitavy zaměstnávající 40 zaměstnanců. Děláme to, co je naší vášní a co nás baví – vlastní výroba sportovního oblečení a fun produktů na bázi sublimačního tisku. Všechny výrobky děláme s láskou pro sport a snažíme se naši práci odvádět poctivě a s důrazem na kvalitu. Jsme hrdí na skutečnost, že můžeme navázat na dlouholetou tradici textilní výroby ve Svitavách, a využít tak umu svitavských švadlen a odborníků z textilního průmyslu.

Ačkoliv jsme pro spoustu lidí stále novinkou, v tomto odvětví rozhodně nejsme žádnými nováčky – na trhu působíme od roku 2017. Rozhodli jsme se zužitkovat své dlouholeté zkušenosti z praxe a ušít si vlastní firmu na míru tak, abychom dokázali vyrábět kvalitní produkty s důrazem na spokojenost zákazníka. Ta je pro nás klíčová.

Řídíme se vlastním mottem: „První zakázkou nic nekončí. Naopak, vše začíná."

Zákazníkovi neslibujeme vše možné jen proto, abychom získali zakázku. Chceme přesvědčit svou profesionalitou a transparentností o výhodách volby zakázky u našich společností. Jsme sportovci, kteří hrají fair play a hnacím motorem je pro nás zákazník, který je s naší prací dlouhodobě spokojen.

Výroba na bázi sublimačního tisku

SUBLIMACE → tedy zabarvení sublimačních vláken materiálu.

100% kvalita tisku – naše produkty vyrábíme pomocí sublimačního tisku, což je nejkvalitnější způsob tisku na textil. Nelze ho snadno seprat ani odstranit za běžných podmínek. 

Sublimační tisk se řadí mezi přenosové technologie a jeho podstata spočívá ve využití fyzikálních jevů. Tím prvním je schopnost speciálního sublimačního inkoustu, který je nanášen na přenosový papír, okamžitě změnit své skupenství z pevného na plynné. Druhý jev souvisí s vlastností polymerů v sublimační vrstvě, kde díky zahřátí materiálu dojde k uvolnění jejich stuktury a k otevření mikro pórů.

Jinými slovy... vybraný design se při transferu v termolisu přenese ze speciálního dvouvrstvého papíru na materiál tak, že se pigment rozptýlený v plynu dostane mikro póry do struktury materiálu a po ochlazení je fixován uvnitř hmoty. Při teplotě cca 170 °C pak dochází k samotné sublimaci.